Skip to content

Meist

Oleme metallitööde entusiastid, kes on, nagu öeldakse, läbi käinud tulest, veest ja vasktorudest. Tunneme kõiki metallitöödega seotud nüansse ja pole tööd, millega meie mehed oleksid hätta jäänud.

Kõrgeim kvaliteet

Tee korralikult või ära tee üldse. See on põhimõte, millest meie oma töös lähtume. Paneme kvaliteedile suurt rõhku ega anna üle ühtki tööd, mille üle me uhked poleks.

Võid kindel olla, et sinu tellimust täites rakendame oma parimaid oskusi ja teadmisi, et tulemus saaks just selline nagu sul vaja.

Peame oma sõna

Me teame, et sa ei saa endale lubada, et mõni detail ei saabu õigeaegselt või et see ei sobitu ideaalselt sinu masinale, liinile või valmivasse hoonesse. Peame kinni kokkulepetest ja paika pandud ajakavast ning anname tooted üle siis, kui oleme lubanud.

Eelmist kinnitab ehk fakt, et meil on suur hulk rahulolevaid kliente Eestis, Soomes ja Rootsis, kes teevad meiega koostööd juba üle 10 aasta.

 

Meie töö kvaliteeti kinnitavad ka meile omistatud standardid: ISO9001, ISO14001, EN1090-2.

Kogenud meistrid, parimad masinad

Meie 40-liikmeline metalliekspertide meeskond tegutseb Baltic Steelarci nime all alates 2013. aastast, aga paljude meie meistrite kogemus ulatub palju kaugemale.

Kasutame kõrgtehnoloogilist masinaparki, mis võimaldab valmistada kvaliteetselt ja kiiresti erineva keerukusastmega metalldetaile nii metallitööstus- kui ka ehituskonstruktsiooniettevõtetele.

Oleme  välja valinud üksnes parimad tööriistad, mis teevad ära laitmatu töö, hoiavad kokku sinu aega ega koorma asjatult keskkonda.

Tegutseme endale kuuluvas uues tehasehoones Antslas Võrumaal.

Teeme koostööd!

Anna meile oma huvist teada alloleva kontaktivormi kaudu ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.